VAV Akademy

VAV Akademy

V A V Akademy, s.r.o. Hlavná 50, Prešov

LEKTORKA KURZU MANIKÉR

VAV Akademy

Prešov, Prešovský kraj

Věda, vzdělávání, sport

V textu inzerátu

Marta Klimovič Bojkasová

Aktuálizováno v úterý 01. října před 4 dny

Zobrazení: 7

| LEKTORKA KURZU MANIKÉR

Popis pracovnej pozície

Náš lektorský tím v kurzoch krásy rozširujeme o lektorku manikérok.

Druh pracovného pomeruživnosť alebo dohoda
Náplň práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ošetrovanie a starostlivosť o ruky a nechty,

- poradenstvo pre starostlivosť o ruky a nechty,

- masáž, peeling, aplikácia masiek a zábalov,

- tvarovanie (strihanie, brúsenie, úprava) nechtov pomocou ručných nástrojov a prístrojov,

- tvorivé zdobenie a maľovanie nechtov,

- modelácia nechtov prostredníctvom mokrej a suchej/japonskej/SPA/HOT/detskej a pánskej manikúry/gélom a akrylom

Požiadavky

Vzdelanie

- stredné odborné vzdelanie

- osvedčenie o kvalifikácii Manikér

Lektorská spôsobilosť

- nutná prax v oblasti aspoň 2 roky

- skúsenosti s lektorovaním kurzov/školení manikérok výhodou

- osvedčenie Lektor výhodou

Plat6,50 - 9,00 €
Nástupdohodou
Miesto výkonu prácePrešov
Ďalšie informácie

V prípade záujmu nám zašlite štrukturovaný životopis s fotografiou na ovú adresu

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Výbošteková, 0948 956 787

Data vyplněná ve formuláři jsou považována za důvěrná, nebudou zneužita ani postoupena třetí straně.
Odběr nových inzerátů od VAV Akademy
Jakmile bude mít společnost VAV Akademy nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!