VAV Akademy

VAV Akademy

V A V Akademy, s.r.o. Hlavná 50, Prešov

LEKTOR KA KURZU KUCHÁR

VAV Akademy

Prešov, Prešovský kraj

Věda, vzdělávání, sport

V textu inzerátu

Marta Klimovič Bojkasová

Aktuálizováno v čvrtek 03. října před 2 dny

Zobrazení: 7

| LEKTOR/KA KURZU KUCHÁR

Popis pracovnej pozície

Ponúkame možnosť pridať sa k lektorskému tímu našej spoločnosti, hľadáme lektora kurzu Kuchár.

Druh pracovného pomerudohoda o vykonaní práce alebo pri živnostníkoch zmluva o spolupráci
Náplň práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou lektora/ky je pripraviť účastníkov vzdelávania po TEORETICKEJ stránke, aby

- poznali suroviny a technológiu prípravy pokrmov

- ovládali receptúry a technologické postupy, prácu s rôznymi strojmi a kuchynským náradím,

- poznali zásady uplatňovania gastronomických pravidiel, zásady racionálnej výživy a diferencovaného stravovania

- poznali základy stolovania,

- mali poznatky zo zariadenia prevádzok, poznali ich ekonomické a právne aspekty,

- boli zruční v príprave jedál teplej a studenej kuchyne a múčnikov, v technike podávania a estetickej úprave pokrmov v bežnej prevádzke a pri slávnostných príležitostiach.

Požiadavky

Vzdelanie

stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár

Lektorská spôsobilosť

nutná prax v oblasti aspoň 2 roky

skúsenosti s lektorovaním kurzov/školení kuchárov výhodou

osvedčenie Lektor výhodou

Plat7 - 10 Eur
Nástupdohodou
Miesto výkonu prácePrešov
Ďalšie informácie

V prípade záujmu nám zašlite štrukturovaný životopis s fotografiou na ovú adresu

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Výbošteková, 0948 956 787

Odběr nových inzerátů od VAV Akademy
Jakmile bude mít společnost VAV Akademy nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!