Ryba Žilina

Ryba Žilina

Ryba Žilina, spol. s r.o. Hviezdoslava 8194/85, Žilina

Expedient mrazených výrobkov PRETOLOG s. r. o

Ryba Žilina

Žilina, Žilinský kraj

V textu inzerátu

Ryba Žilina, spol. s r.o.

+421 917 528 807

Aktuálizováno v úterý 01. října před 4 dny

Zobrazení: 1

Expedient mrazených výrobkov / PRETOLOG s. r. o.
Rázusova, Žilina / plny úväzok
Miesto práce Rázusova, Žilina
Druh pracovnáho pomeru plny úväzok
Pracovná náplň

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti manipulácia s tovarom, výrobkami, materiálom a obalmi príjem tovaru, výdaj tovaru kontrola zásob na sklade inventúry obsluha motorových vozíkov práca so skenerom trojzmenný pracovný režim

Požiadavky pre uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelanímstredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. Stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventaÁno

Osobnostné predpoklady a zručnostitrestná bezúhonnosť, zodpovednosť, samostatnosť, preukaz obsluhy motorových vozíkov

Zamestnanecké benefity

zázemie stabilnej spoločnosti možnosť kariérneho rastu motivačný systém odmeňovania príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier) príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce (ranné zmeny) elektronické stravné lístky/FP voľné víkendy a sviatky práca na pracovnú zmluvu výplata vždy načas vianočný a veľkonočný balíček

Mzdové podmienky

Mzdové podmienky (brutto): 1200 – 1450 € hrubá mesačná mzda s prémiami, príplatkami Termín nástupuihneď/dohodou

Odběr nových inzerátů od Ryba Žilina
Jakmile bude mít společnost Ryba Žilina nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!