Penta Hospitals Slovensko

Penta Hospitals SK, a.s. Einsteinova 25, Bratislava

Koordinátor výstavby a prevádzky nemocnice

Spišská Nová Ves, Košický kraj

Ekonomika, administrativa, personalistika

V textu inzerátu

Penta Hospitals

HPP

Nabídka platí 5 dní od 04. září

Zobrazení: 4

Nemocnice Penta Hospitals

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Termín nástupu
1.8.2024, prípadne dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
od 1.500 Eur/ brutto - v závislosti od profilu kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rekonštrukcia a dostavba nemocnice ovplyvní chod nemocnice po medicínskej stránke v súvislosti so starostlivosťou o pacientov a rovnako po prevádzkovej stránke vzhľadom na prebiehajúcu stavebnú činnosť priamo v nemocnici. Pre dobrú prípravu a synchronizáciu týchto činností medzi nemocnicou a výstavbou chceme posilniť tím riadiaci projekt nemocnice o projektového manažéra zodpovedného za koordináciu medzi výstavbou a bežiacou prevádzkou nemocnice. Ideálny kandidát prichádza do projektu z prostredia nemocnice, aby využil svoje znalosti o jej fungovaní pri projektovej práci.

Od kandidáta očakávame

- Odsúhlasovanie spolupráce medzi výstavbou a medicínskou a technickou prevádzkou nemocnice, napríklad pri vstupovaní do výstavby do priestorov nemocnice poskytujúcich zdravotnú starostlivosť

- Koordinácia úloh súvisiacich so zabezpečením prístupu pracovníkov výstavby do priestorov nemocnice za účelom vykonávania stavebných prác

- Spolupráca s manažmentom výstavby pri plánovaní výstavby vo vzťahu k medicínskej a technologickej prevádzke nemocnice

- Spolupráca s prevádzkovým manažérom nemocnice pri príprave a realizácii technických zásahov do budovy nemocnice ako napríklad odstávky médií, uvoľňovaní priestorov

- Spolupráca s oddeleniami nemocnice pri zabezpečení sprístupnenia priestorov nemocnice pre potreby výstavby

- Kontaktná osoba pre prípadné sťažnosti medicínskej prevádzky nemocnice súvisiacich s výstavbou a eskalácia týchto problémov na stavbu

- Príprava komunikačných opatrení súvisiacich s výstavbou ovplyvňujúcich medicínsku a technickú prevádzku nemocnice

- Podpora pri riešení sťažností pacientov

Vzdelanie v odbore

Technika alebo manažment alebo zdravotníctvo alebo ekonomika

Poznámka pre kandidáta

V prípade, že Vás ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis.

Výber z uchádzačov bude prebiehať formou osobných pohovorov.

Na osobný pohovor budú pozvaní tí uchádzači, ktorí budú spĺňať nižšie uvedené požiadavky.

Čo ponúkame

  • stabilné zamestnanie
  • príjemné pracovné prostredie
  • zdravotná starostlivosť aj pre rodinných príslušníkov
  • odborné školenia a vzdelávanie
  • možnosť profesionálneho rastu
  • zamestnanecké aktivity
  • ďalšie benefity zamerané na zdravie, rodinu, voľný čas a kultúru

Odběr nových inzerátů od Penta Hospitals Slovensko
Jakmile bude mít společnost Penta Hospitals Slovensko nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!