Dopravný podnik mesta Žiliny

Dopravný podnik mesta Žiliny s.r.o. Kvačalova 2, Žilina

Voľné pracovné miesto Vodič

Žilina, Žilinský kraj

V textu inzerátu

Alena Mihalová

Aktuálizováno v čvrtek 05. září před 4 dny

Zobrazení: 7

Dopravný podnik mesta Žiliny s.r.o. (ďalej len DPMŽ) prijme do trvalého pracovného pomeru vodičov a vodičky dopravného prostriedku osôb (autobusov/trolejbusov) a to za nižšie uvedených pracovných podmienok.

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE
VODIČ / VODIČKA AUTOBUSOV / TROLEJBUSOV

NÁPLŇ PRÁCE

  • vedenie autobusu a trolejbusu MHD v Žiline.

PONÚKANÉ VÝHODY

  • k základnej zložke mzdy poskytujeme prémie vo výške 18%,
  • príplatky za prácu v noci, sobotu, nedeľu, vo sviatok a prácu nadčas,
  • príplatok za delenú zmenu,
  • príplatok za vedenie kĺbového vozidla,
  • príplatok za vedenie trolejbusu,
  • možnosť získať vodičský preukaz na trolejbus na náklady DPMŽ,
  • služobná rovnošata,
  • týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce,
  • polročné a koncoročné odmeny,
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier),
  • možnosť rekreácie v podnikovom zariadení v Tatranskej Štrbe.

PRACOVNÉ PODMIENKY

Prácovný čas: od 4:00 do 23:00.
Typy zmien: dopoludňajšia, popoludňajšia, delená, nočná.
Mzda (brutto): priemerná mzda 1500 € mesačne (v závislosti od režimu práce)plus ďalšie benefity
Predpokladaný začiatok pracovného pomeru: ihneď.
Typ pracovného pomeru: na dobu určitú (12 mesiacov) s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú.

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Požadované vzdelanie

  • základné vzdelanie,
  • nižšie stredné odborné vzdelanie,
  • stredné odborné vzdelanie,
  • úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium).

Dĺžka praxe

  • bez požiadavky na odbornú prax.

Zručnosti, schopnosti

  • Vodičské oprávnenie skupina D

Všeobecné spôsobilosti

  • samostatnosť,
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti).

Ďalšie požiadavky

  • bezúhonnosť,
  • práca pre uchádzačov vo veku minimálne 21 rokov,
  • Základná kvalifikácia podľa zák.č.280/2006 Z.z. (KKV).

Ubytovanie prijatým uchádzačom nie je možné poskytnúť.

Osobnostné predpoklady

  • komunikatívnosť,
  • spoľahlivosť,
  • príjemné vystupovanie,
  • pozornosť.
Kontakt
personálne oddelenie
Ing. Alena Mihalová
041 - 5660 106

Odběr nových inzerátů od Dopravný podnik mesta Žiliny
Jakmile bude mít společnost Dopravný podnik mesta Žiliny nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!