DETOX

DETOX

DETOX s.r.o. Zvolenská cesta 139, Banska Bystrica

Prevádzkový chemik

DETOX

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Chemie

V textu inzerátu

DETOX s.r.o.

HPP

Aktuálizováno v středu 02. října před 3 dny

Zobrazení: 7

Miesto výkonu práce

Banská Bystrica, Slovensko

Typ práce

Plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude

- obsluha technologickej linky neutralizačnej stanice pri spracovaní chemických látok

- zber a preprava chemických látok v rámci Slovenska

- manipulácia s IBC kontajnermi a inými obalmi pomocou manipulačnej techniky a vysokozdvižného vozíka

- triedenie a zneškodňovanie chemických látok

- ide o fyzicky náročnú prácu

Zamestnanecké výhody, benefity

- v prípade potreby príplatok za prácu v noci, za prácu nadčas, za prácu vo sviatok

- jednorazový / ročný príspevok za dochádzku po splnení podmienok

- práca v stabilnej spoločnosti, možnosť dlhodobého zamestnania

- vstupná lekárska prehliadka hradená zamestnávateľom

- stravné lístky v hodnote 4,80€ za každý odpracovaný deň

- možnosť zvyšovania kvalifikácie, s ktorou súvisia príplatky až do výšky 150 EUR

Mzda: 1 078 – 1 240 € / mesiac

Informácie o výberovom konaní

Prosíme všetkých uchádzačov aby v prípade záujmu zasielali svoje aktuálne životopisy na, na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, spracovanie odpadov

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou

chemický smer nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemický priemysel, technické vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

nie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- zodpovednosť

- pracovitosť

- dochvíľnosť

- presnosť

Informácie o výberovom konaní.

Štruktúrovaný životopis s uvedením pracovných skúseností posielajte na. V žiadosti uveďte: Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie spoločnosti DETOX s.r.o. v zmysle zákona 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači

Uchádzači, ktorí splnia požiadavky budú kontaktovaní telefonicky.

Odběr nových inzerátů od DETOX
Jakmile bude mít společnost DETOX nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!