DETOX

DETOX

DETOX s.r.o. Zvolenská cesta 139, Banska Bystrica

Operátor

DETOX

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

V textu inzerátu

DETOX s.r.o.

HPP

Aktuálizováno v středu 02. října před 3 dny

Zobrazení: 9

Operátor

Miesto výkonu práce

Banská Bystrica, Slovensko

Typ práce

Plný úväzok

Hľadáme ľudí, ktorí majú radi ekológiu a čisté životne prostredie Sme tu pre nás- každý z nás môže pridať ruku k dielu. Pridáš ju aj Ty?

Spoločnosť Detox s.r.o. príjme na svoju prevádzku v Banskej Bystrici šikovného, komunikatívneho a fyzicky zdatného zamestnanca na pozíciu operátor technologickej linky.

Tvojou náplňou bude

- práca na prevádzke na VZV, zber, nakládka, vykládka odpadov

- obsluha technologickej linky neutralizačnej stanice

- obsluha čerpadiel

- manipulácia s obalmi pomocou manipulačnej techniky

- dopĺňanie potrebných chemických látok na chod technologickej linky

- dohliadanie na plynulý chod technologickej linky a správne dodržiavanie nastavených receptúr

Zamestnanecké výhody, benefity

- náborový príspevok až do výšky 1500€

- dvojzmenná prevádzka – ranná a poobedná zmena

- všetky ostatné zákonné príplatky budú prepočítané podľa odpracovaných hodín v danej príplatkovej skupine,

- jednorazový / ročný príspevok za dochádzku po splnení podmienok

- práca v stabilnej spoločnosti, možnosť dlhodobého zamestnania

- vstupná lekárska prehliadka hradená zamestnávateľom

- stravné lístky v hodnote 4,80 € za každý odpracovaný deň

Mzda

- Priemerná mzda 930 - 1 022 eur/mesiac v hrubom podľa počtu odpracovaných hodín

- Možnosť zvýšenia kvalifikácie a mzdy po odpracovaných rokoch

- Príplatky za zmeny podľa zákonníka práce

- Príspevok za pravidelnú dochádzku, zlepšovacie návrhy, komunikáciu s riadiacimi pracovníkmi

- Po odpracovaných rokoch možnosť získania 13-14. platu

Informácie o výberovom konaní

Prosíme všetkých uchádzačov aby v prípade záujmu zasielali svoje aktuálne životopisy na, na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

chemický priemysel, strojársky priemysel, technické vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- zodpovednosť

- pracovitosť

- dochvíľnosť

- presnosť

Informácie o výberovom konaní.

Štruktúrovaný životopis s uvedením pracovných skúseností posielajte na. V žiadosti uveďte: Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie spoločnosti DETOX s.r.o. v zmysle zákona 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači

Uchádzači, ktorí splnia požiadavky budú kontaktovaní telefonicky.

Odběr nových inzerátů od DETOX
Jakmile bude mít společnost DETOX nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!